Про нас

Home / Про нас

Абикуди – туристична агенція, де ви знайдете тур в будь-який куточок світу!

Туристичная агенція Абикуди – це можливість зекономити ваш час на виборі туру, порівняти ціни від перевірених туроператорів аби максимально задовольнити свої бажання у подорожах!

Тури закордон:

Для того, щоб обрати тур закордон для відпустки чи вікенду – просто введіть дату та напрямок і наш пошуковий агент запропонує вам найкращі варіанти для відпочинку від перевірених туроператорів!
Якщо вам потрібна допомога у виборі туру – залишіть заявку на сайті, чи зв’яжіться з нами і ми самостійно підберемо тур за вашими критеріями.

Тури по Україні:

Тепер для того, щоб обрати тур Україною, не потрібно витрачати час на пошук та порівняння турів на різних сайтах, в цьому вам допоможе наш пошуковий агент – лише введіть дату, бюджет та бажаний напрямок і обирайте тур в будь-яке місто України!

1
туристів поїхало на відпочинок з Абикуди
1
років працюємо у туризмі
1
корпоративних клієнтів

Детальніше
Як замовити тур
Просто введіть критерії пошуку та оберіть для себе найкращий варіант.
Оплатіть зручним для себе чином та вирушайте у подорож 🙂
Якщо вам потрібна допомога у виборі туру, будь-ласка, залишіть заявку або ж зателефонуйте за номером:
+38 (067) 157 55 15 чи напишіть нам: info@abykudy.com.ua

Послуга у підборі туру є безкоштовною!

Детальніше
Як стати партнером
Якщо ви туроператор та хочете щоб ваші тури були розміщені на сайті онлайн турагенції Абикуди, надішліть нам листа на наш е-мейл:
info@abykudy.com.ua

Відгуки туристів


Ольга Данилевська (31 рік)

Дуже вдячні за організацію туру в Карпати. За ці 6 днів побачили безліч класних місць - Говерлу, водоспади, пили вино та їли сири. Дуже вдячні гіду за цікаву історіюта розповіді. Поїдемо ще 🙂

Євгенія (27 років)

Дякую гіду та організаторам! Тур був класний, приїхали 3 дні тому назад, а вражень ще купа. Дуже сподобалась гід в Мукачевському замку та її історії про колодязь, так колоритно та цікаво розказувала! Гарних вам туристів та успіхів.

Ольга (Київ)

Ніколи раніше не була в Карпатах, проте об'їздила всю Європу, була навіть в Австралії. Сказати, що мені сподобалось - це нічого не сказати! Колорит, краєвиди, гарні місцини. Окрема вдячність гіду - пані Наталі за тур. Нам з чоловіком дуже сподобалось. Тепер їдемо в Карпати ще взимку!


Семья Нагурных (Киев)

Сильно понравилось, спасибо большое! Мы поехали в тур по замкам,впечатлений кончено море! Очень довольны все остались!

Пан Орест (Львів)

Доброго ранку! Вчора повернувся з вашого туру і відразу пиші вам відгук про тур! Ми їздили сім'єю з друзями на новорічний тур, не дивлячись на те,що в нас була своя компанія, гід створив відчуття родини в групі,ми всі дуже здружилися та класно провели час. Термальні джерела ніколи не забудемо. Дякуємо пану Тарасу - прекрасний гід. Сім'я Лижицьких.

Василий

Привет из Одессы! Спасибо вам дорогие за тур.Нам очень понравилось.Были с супругой в туре-отпуске на 6 дней-очень довольны чанами,сырами и красивенной соловьиной мовой. Любим вас дорогие за прекрасные эмоции, насыщенный график и что подарили столько радости нам. Пусть все у вас будет хорошо.Привет вам из Одессы!