Про нас

Home / Про нас

Абикуди – це перша онлайн турагенція подорожей Україною.

Онлайн турагенція Абикуди – це можливість зекономити ваш час на виборі туру по Україні, порівняти ціни від перевірених туроператорів аби максимально задовольнити свої бажання у подорожах!

Тепер для того, щоб обрати тур Україною, не потрібно витрачати час на пошук та порівняння турів на різних сайтах, в цьому вам допоможе наш пошуковий агент – лише введіть дату, бюджет та бажаний напрямок і обирайте тур в будь-яке місто України!

Детальніше
Як замовити тур
Якщо ви знайшли на нашому сайті тур, до якого хочете приєднатися, будь-ласка, залишіть заявку на сторінці туру або ж зателефонуйте за номером:
+38 (067) 157 55 15
Детальніше
Як стати партнером
Якщо ви туроператор та хочете щоб ваші тури були розміщені на сайті онлайн турагенції Абикуди, надішліть нам листа на наш е-мейл:
info@abykudy.com.ua

Відгуки туристів


Роксана (49 роки)

Дуже раджу поїхати хоч в один тур по Україні. Ну дуже класно - стільки місць виявляється у нас гарних - неймовірно! Дуже гарний туристичний супровід, приємний гід, гарний автобус, чудові краєвиди. Щасти вам!

Ольга Данилевська (31 рік)

Дуже вдячні за організацію туру в Карпати. За ці 6 днів побачили безліч класних місць - Говерлу, водоспади, пили вино та їли сири. Дуже вдячні гіду за цікаву історіюта розповіді. Поїдемо ще 🙂

Олег (Житомир)

Друзья, спасибо вам за тур.Вроде всего 3 дня,а кажется прошел месяц.Насыщено,правда,но оно того стоит.Открыли для себя столько новых мест. Впервые попробовал тур,который нашел в Фейсбуке и такое совпадание,что понравилось.Спасибо отдельное гиду водителю,таких веселых и жизнерадостных людей надо еще поискать!Заряжаете ребята!!!


Семья Нагурных (Киев)

Сильно понравилось, спасибо большое! Мы поехали в тур по замкам,впечатлений кончено море! Очень довольны все остались!

Пан Орест (Львів)

Доброго ранку! Вчора повернувся з вашого туру і відразу пиші вам відгук про тур! Ми їздили сім'єю з друзями на новорічний тур, не дивлячись на те,що в нас була своя компанія, гід створив відчуття родини в групі,ми всі дуже здружилися та класно провели час. Термальні джерела ніколи не забудемо. Дякуємо пану Тарасу - прекрасний гід. Сім'я Лижицьких.

Ольга (Київ)

Ніколи раніше не була в Карпатах, проте об'їздила всю Європу, була навіть в Австралії. Сказати, що мені сподобалось - це нічого не сказати! Колорит, краєвиди, гарні місцини. Окрема вдячність гіду - пані Наталі за тур. Нам з чоловіком дуже сподобалось. Тепер їдемо в Карпати ще взимку!