Бронювання турів закордон онлайн

Home / Бронювання турів закордон онлайн

Бронювання турів онлайн

Просто введіть потрібний напрямок та обирайте найкращий для себе варіант

Обирайте тури закордон онлайн та отримуйте найнижчі ціни.

Як обрати тур:

Введіть в пошуку актуальні дати та напрямок, оберіть найкращий для себе готель та залишіть заявку

Як забронювати тур:

– тур можна забронювати в системі або, якщо вам потрібна консультація – просто залишіть заявку на тур або напишіть нам на info@abykudy.com.ua чи зателефонуйте нам: +38 (067) 157 55 15

Як оплатити тур:

– оплатити тур можна карткою онлайн при бронюванні чи на розрахунковий рахунок.

Наші клієнти


Клієнти, які обирають нас для планування своїх подорожей

Антимонопольний Комітет України

SOTHYS

Київська Обласна Клінічна ЛікарняПриват Банк

Астарта-Київ

Thermo King Україна
Відгуки про тури з Абикуди


Відгуки про подорожі Україною та закордон з турагенцією Абикуди.
Щоб залишити відгук, зайдіть на нашу сторніку Фейсбук чи Інстаграм

Ольга (Київ)

Ніколи раніше не була в Карпатах, проте об'їздила всю Європу, була навіть в Австралії. Сказати, що мені сподобалось - це нічого не сказати! Колорит, краєвиди, гарні місцини. Окрема вдячність гіду - пані Наталі за тур. Нам з чоловіком дуже сподобалось. Тепер їдемо в Карпати ще взимку!

Василий

Привет из Одессы! Спасибо вам дорогие за тур.Нам очень понравилось.Были с супругой в туре-отпуске на 6 дней-очень довольны чанами,сырами и красивенной соловьиной мовой. Любим вас дорогие за прекрасные эмоции, насыщенный график и что подарили столько радости нам. Пусть все у вас будет хорошо.Привет вам из Одессы!

Пан Орест (Львів)

Доброго ранку! Вчора повернувся з вашого туру і відразу пиші вам відгук про тур! Ми їздили сім'єю з друзями на новорічний тур, не дивлячись на те,що в нас була своя компанія, гід створив відчуття родини в групі,ми всі дуже здружилися та класно провели час. Термальні джерела ніколи не забудемо. Дякуємо пану Тарасу - прекрасний гід. Сім'я Лижицьких.


Роксана (49 роки)

Дуже раджу поїхати хоч в один тур по Україні. Ну дуже класно - стільки місць виявляється у нас гарних - неймовірно! Дуже гарний туристичний супровід, приємний гід, гарний автобус, чудові краєвиди. Щасти вам!

Семья Нагурных (Киев)

Сильно понравилось, спасибо большое! Мы поехали в тур по замкам,впечатлений кончено море! Очень довольны все остались!

Ольга Данилевська (31 рік)

Дуже вдячні за організацію туру в Карпати. За ці 6 днів побачили безліч класних місць - Говерлу, водоспади, пили вино та їли сири. Дуже вдячні гіду за цікаву історіюта розповіді. Поїдемо ще 🙂


Євгенія (27 років)

Дякую гіду та організаторам! Тур був класний, приїхали 3 дні тому назад, а вражень ще купа. Дуже сподобалась гід в Мукачевському замку та її історії про колодязь, так колоритно та цікаво розказувала! Гарних вам туристів та успіхів.

Олег (Житомир)

Друзья, спасибо вам за тур.Вроде всего 3 дня,а кажется прошел месяц.Насыщено,правда,но оно того стоит.Открыли для себя столько новых мест. Впервые попробовал тур,который нашел в Фейсбуке и такое совпадание,что понравилось.Спасибо отдельное гиду водителю,таких веселых и жизнерадостных людей надо еще поискать!Заряжаете ребята!!!