Тур в Азію “Сінгапур – Борнео – Куала Лумпур”

 

Вартість 1/2 Dbl: від 1012 дол

День 1

Приліт в Сінгапур. Трансфер в готель. Відпочинок.

День 2

Сніданок у готелі.

Зустріч з гідом і виїзд на оглядову екскурсію містом (тривалість 3,5 години).

Відкрийте для себе різноманітність багатонаціонального Сінгапуру, відчуйте суміш Заходу і Сходу, сучасності та історії! Ви відвідаєте колоніальну частина міста, помилуєтеся панорамним видом на архітектурне диво – інтегрований комплекс Marina Bay Sands, побачите знаменитий містичний символ міста – статую Merlion, поринете в нескінченну суєту живописного Китайського кварталу.

На завершення ви побачите знамениту торгову вулицю Orchard Road, звідки вже самостійно продовжите ваше знайомство з Сінгапуром.

Вільний час.

О 19:30 зустріч з гідом і вечірня екскурсія.

Випробуйте чарівність вечірнього Сінгапуру! Ви відвідаєте знаменитий Фонтан Багатства, який допоможе виконати ваше заповітне бажання, познайомитеся зі старовинним готелем в Сінгапурі – Raffles Hotel, а також місцевий нічний ринок Bugis з його різноманіттям екзотичних фруктів. Далі ви проїдете на традиційних велорикшах в улюблене місце вечірнього відпочинку сінгапурців – набережну Clarke Quay, де прокотаєтеся по річці на човні-джонці, а після цього погуляєте по вуличках, знаменитими своїми яскравими барами та ресторанами.

День 3

Сніданок у готелі. Вирушаємо на острів Сентоза і в нашу екскурсійну програму сьогодні входить:

• Канатна дорога. Поїздка в кабінці підвісного фунікулера дозволить вам помилуватися 360-градусним видом на силуети Сінгапуру і південних островів, освітлених променями сонця, що заходить

• S.E.A Aquarium. Ласкаво просимо в Marine Life Park – найбільший океанаріум в світі, який є домівкою для більш ніж 800 видів мешканців морських глибин. Незабутня подорож по підводному світу для вас і вашої родини!

• Merlion. 37-метрова вежа, яка зображує ікону Сінгапуру – Морського Лева, нагадає вам про легенду, пов’язану з походженням цього містичнох тварини-риби і про його символічне значення. Ви зможете піднятися в ліфті на відкритий майданчик, розташований на голові Лева

• Luge & Skyride. Спуск на колісних санках по спеціальному асфальтовому треку з вершини пагорба на пляж – задоволення для відвідувачів будь-якого віку. Назад ви підніметеся на відкритому фунікулері, поїздка на якому сама по собі є популярним атракціоном.

Повертаємося в Сінгапур і прямуємо до садам у затоки (Gardens by the Bay). Цей парк є важливою частиною безпрецедентного за своїм розмахом проекту перетворення Сінгапуру в місто-сад, де скло і бетон сучасного мегаполісу гармонійно вписуються в природу тропіків. Саме тут виразно відчувається атмосфера міста майбутнього. Обов’язково загляньте в гігантські скляні павільйони Flower Dome і Сloud Forest, після чого насолодитеся світловим шоу супер-дерев, яке викликає асоціації з інопланетним світом!

День 4

Сніданок в готелі і трансфер в аеропорт для вильоту до Малайзії. Приліт на о. Борнео, трансфер в готель. Відпочинок після перельоту.

День 5

Сніданок у готелі. Відпочинок на узбережжі.

День 6

Сніданок у готелі. Відпочинок на узбережжі.

День  7

Сніданок у готелі. Відпочинок на узбережжі.

День 8

Сніданок у готелі. Вільний день або екскурсія за бажанням.

День 9

Сніданок у готелі. Відпочинок на узбережжі.

День 10

Сніданок у готелі. Виселення і трансфер в аеропорт.

Приліт в Куала Лумпур, трансфер в готель. Вільний час.

День 11

Сніданок у готелі.

Зустріч з гідом і оглядова екскурсія по місту – знайомство з одним з найкрасивіших міст світу і однією з наймолодших столиць.

Ви дізнаєтеся про історію країни і побачите: Майдан Незалежності з резиденцією британського губернатора і 91-метровим флагштоком, чудовий Китайський храм з джерелом живої води, Національну мечеть, Національний монумент, сфотографуєтеся з почесною вартою у Королівського палацу (за додаткову плату).

День 12

Сніданок у готелі. Виселення і трансфер в аеропорт для вильоту додому.

 

У вартість туру входить: 

  • проживання в Сінгапурі в готелі 3 *,
  • проживання на Борнео в готелі 4 *,
  • проживання в Куала Лумпурі в готелі 3 *,
  • харчування-сніданки,
  • страховий поліс,
  • трансфери по маршруту,
  • зазначені екскурсії в Сінгапурі,
  • екскурсія в Куала Лумпурі

 

У вартість туру не входить:

  • міжнародний авіапереліт,
  • додаткові екскурсії