Бронювання турів закордон онлайн

Home / Бронювання турів закордон онлайн

Бронювання турів онлайн

Просто введіть потрібний напрямок та обирайте найкращий для себе варіант

Обирайте тури закордон онлайн та отримуйте найнижчі ціни.

Як обрати тур:

Введіть в пошуку актуальні дати та напрямок, оберіть найкращий для себе готель та залишіть заявку

Як забронювати тур:

– тур можна забронювати в системі або, якщо вам потрібна консультація – просто залишіть заявку на тур або напишіть нам на info@abykudy.com.ua чи зателефонуйте нам: +38 (067) 157 55 15

Як оплатити тур:

– оплатити тур можна карткою онлайн при бронюванні чи на розрахунковий рахунок.

Наші клієнти


Клієнти, які обирають нас для планування своїх подорожей

Thermo King Україна

Київська Обласна Клінічна Лікарня

SOTHYSАстарта-Київ

Приват Банк

Антимонопольний Комітет України
Відгуки про тури з Абикуди


Відгуки про подорожі Україною та закордон з турагенцією Абикуди.
Щоб залишити відгук, зайдіть на нашу сторніку Фейсбук чи Інстаграм

Семья Нагурных (Киев)

Сильно понравилось, спасибо большое! Мы поехали в тур по замкам,впечатлений кончено море! Очень довольны все остались!

Олег (Житомир)

Друзья, спасибо вам за тур.Вроде всего 3 дня,а кажется прошел месяц.Насыщено,правда,но оно того стоит.Открыли для себя столько новых мест. Впервые попробовал тур,который нашел в Фейсбуке и такое совпадание,что понравилось.Спасибо отдельное гиду водителю,таких веселых и жизнерадостных людей надо еще поискать!Заряжаете ребята!!!

Ольга Данилевська (31 рік)

Дуже вдячні за організацію туру в Карпати. За ці 6 днів побачили безліч класних місць - Говерлу, водоспади, пили вино та їли сири. Дуже вдячні гіду за цікаву історіюта розповіді. Поїдемо ще 🙂


Пан Орест (Львів)

Доброго ранку! Вчора повернувся з вашого туру і відразу пиші вам відгук про тур! Ми їздили сім'єю з друзями на новорічний тур, не дивлячись на те,що в нас була своя компанія, гід створив відчуття родини в групі,ми всі дуже здружилися та класно провели час. Термальні джерела ніколи не забудемо. Дякуємо пану Тарасу - прекрасний гід. Сім'я Лижицьких.

Ольга (Київ)

Ніколи раніше не була в Карпатах, проте об'їздила всю Європу, була навіть в Австралії. Сказати, що мені сподобалось - це нічого не сказати! Колорит, краєвиди, гарні місцини. Окрема вдячність гіду - пані Наталі за тур. Нам з чоловіком дуже сподобалось. Тепер їдемо в Карпати ще взимку!

Євгенія (27 років)

Дякую гіду та організаторам! Тур був класний, приїхали 3 дні тому назад, а вражень ще купа. Дуже сподобалась гід в Мукачевському замку та її історії про колодязь, так колоритно та цікаво розказувала! Гарних вам туристів та успіхів.


Василий

Привет из Одессы! Спасибо вам дорогие за тур.Нам очень понравилось.Были с супругой в туре-отпуске на 6 дней-очень довольны чанами,сырами и красивенной соловьиной мовой. Любим вас дорогие за прекрасные эмоции, насыщенный график и что подарили столько радости нам. Пусть все у вас будет хорошо.Привет вам из Одессы!

Роксана (49 роки)

Дуже раджу поїхати хоч в один тур по Україні. Ну дуже класно - стільки місць виявляється у нас гарних - неймовірно! Дуже гарний туристичний супровід, приємний гід, гарний автобус, чудові краєвиди. Щасти вам!