Якщо ви втомилися від великого місті – вирушайте на природу.
Що подивитися в Київській області
Ландшафтний парк у селі Буки
Ландшафтний парк у селі Буки
Тут усе класично: велика кількість води, зелені, казкові скульптури, величний храм і фонтан. Створений він в 1996 році підприємцем Іваном Сусловим. Зазначимо, що раніше на цій ділянці було сміттєзвалище.
Загалом парк ділиться на дві умовні частини: храм і фонтан, а також ландшафтний парк. Навідаєтесь до церкви Святого Євгенія та дзвіниці Данила. Сфотографуйтеся біля фонтану, який раніше стояв на майдані Незалежності. Зауважимо, що останній протягом багатьох років пролежувався без діла.
Ще одна атракція за межами міста. Відчуйте себе жителем Київської Русі.
Парк Київська Русь в Копачеві
Парк Київська Русь в Копачеві
Цікаво, що парк будували так, щоб відтворити давньоруську столицю Київ у масштабі 1:1. Для цього ініціатори залучили істориків й етнографів, які змогли відтворити проект. Древнє місто оточують оборонні споруди. Зокрема, це дев’ятиметровий вал, який в довжину сягає півтора кілометра. Також рів глибиною п’ять метрів та в’їзна брама зі сторожовими вежами. Просто неможливо не побачити Михайлівські ворота, які сягають 21 метр у висоту.
Гранітне оголення у Богуславі
Гранітне оголення у Богуславі
Саме невеличке містечко засноване в 1032 році князем Ярославом Мудрим. Саме в цьому місті можна побачити знаменитий пам’ятник природи – Богуславське гранітне оголення, яке ще називають просто гранітною “ямою”.
Гранітні скелі досягають 10-12 метрів у висоту та формують неймовірний каньйон протяжністю 1,5 кілометра. Це просто необхідно бачити.
А до цієї атракції має навідатися кожен українець. Маємо підозру, що ви розумієте, про що мовиться.
Музей корупції “Межигір’я” в Нових Петрівцях
Про колишню резиденцію “легітимного” не чув хіба лінивий, адже вона викликала справжній ажіотаж серед українців. Це не дивно, адже чого тільки варта страусова ферма та золотий унітаз.
Сам же будинок став справжнісіньким символом олігархічної та злочинної влади. Ми не будемо багато розписувати, а краще просто покажемо, що ж собою являє “Межигір’я”.