Якщо ви втомилися від великого місті – вирушайте на природу.

Що подивитися в Київській області

Ландшафтний парк у селі Буки

Ландшафтний парк у селі Буки - фото 192574Ландшафтний парк у селі Буки

Тут усе класично: велика кількість води, зелені, казкові скульптури, величний храм і фонтан. Створений він в 1996 році підприємцем Іваном Сусловим. Зазначимо, що раніше на цій ділянці було сміттєзвалище.

Загалом парк ділиться на дві умовні частини: храм і фонтан, а також ландшафтний парк. Навідаєтесь до церкви Святого Євгенія та дзвіниці Данила. Сфотографуйтеся біля фонтану, який раніше стояв на майдані Незалежності. Зауважимо, що останній протягом багатьох років пролежувався без діла.

Дітям теж буде що робити, адже на території парку функціонує міні-зоопарк. Також малечу можна вигуляти на галявині казок, де можна побачити безліч незвичайних казкових фігур.

Ще одна атракція за межами міста. Відчуйте себе жителем Київської Русі.

Парк Київська Русь в Копачеві

Парк Київська Русь в Копачеві - фото 192571Парк Київська Русь в Копачеві

Цікаво, що парк будували так, щоб відтворити давньоруську столицю Київ у масштабі 1:1. Для цього ініціатори залучили істориків й етнографів, які змогли відтворити проект. Древнє місто оточують оборонні споруди. Зокрема, це дев’ятиметровий вал, який в довжину сягає півтора кілометра. Також рів глибиною п’ять метрів та в’їзна брама зі сторожовими вежами. Просто неможливо не побачити Михайлівські ворота, які сягають 21 метр у висоту.

Як тільки ви зайдете до княжого Києва, ви побачите й княжий двір, й посольські хороми, й садиби містян. Також рекомендуємо прогулятися ярмарком майстрів, на якому можна придбати сувеніри.
Ще трохи чарівної природи. Рекомендуємо їхати до Богуслава.

Гранітне оголення у Богуславі

Гранітне оголення у Богуславі - фото 192570Гранітне оголення у Богуславі

Саме невеличке містечко засноване в 1032 році князем Ярославом Мудрим. Саме в цьому місті можна побачити знаменитий пам’ятник природи – Богуславське гранітне оголення, яке ще називають просто гранітною “ямою”.

Науковці вважають, що вік гранітних скель досягає аж двох мільярдів років. Валуни, які хаотично розкидані, утворюють неймовірний гранітний острів, який омивається двома рукавами річки Росі.

Гранітні скелі досягають 10-12 метрів у висоту та формують неймовірний каньйон протяжністю 1,5 кілометра. Це просто необхідно бачити.

А до цієї атракції має навідатися кожен українець. Маємо підозру, що ви розумієте, про що мовиться.

Музей корупції “Межигір’я” в Нових Петрівцях

Музей корупції "Межигір'я" - фото 192567

Про колишню резиденцію “легітимного” не чув хіба лінивий, адже вона викликала справжній ажіотаж серед українців. Це не дивно, адже чого тільки варта страусова ферма та золотий унітаз.

Сам же будинок став справжнісіньким символом олігархічної та злочинної влади. Ми не будемо багато розписувати, а краще просто покажемо, що ж собою являє “Межигір’я”.

Не замістям єдиним, адже в Києві є багато красивих місць, які необхідно відвідати.


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *