Рейси Ryanair Львів – Меммінген вже з 6 вересня!

Лоукост Ryanair почне виконання рейсу Львів – Меммінген раніше, ніж планувалося. Перший політ відбудеться 6 вересня, а не 29 жовтня, як було оголошено на прес-конференції 15 березня.

Ryanair повідомив, що відкриття бази у місті Меммінген відбудеться на 2 місяці раніше, а рейси до Львова почнуть виконувати з 6 вересня. Клієнти і відвідувачі можуть розраховувати на ще більш низькі тарифи, коли вони роблять замовлення заздалегідь для своєї відпустки.

Щоб відмітити цю подію, Ryanair запустить розпродаж квитків Львів – Меммінген від € 19,99 (579 грн) для подорожей у вересні та жовтні, які будуть доступні для бронювання на сайті авіакомпанії ryanair.com до опівночі 18 травня. Якщо замість ціни квитків написано Sold Out, то це означає, що квитки ще не надійшли у продаж.

Авіакомпанія Раянейр цього року відкриє 11 нових рейсів з України – 4 рейси з Києва та 7 зі Львова.

Рейси зі Львова та Києва у Лондон та зі Львова у Берлін з вересня

Минулого місяця Ryanair також повідомив, що рейси Львів – Берлін запустять з 8 вересня, а не 2 листопада, а рейси Львів – Лондон та Київ – Лондон з 5 та 6 вересня відповідно.

Квитки на нові рейси в продажу на сайті авіакомпанії ryanair.com

 

Ще декілька нагадувань стосовно перельотів лоукост компаніями Ryanair i Wizzair:

  • Після купівлі авіаквитка, перед вильотом, обов’язково потрібно виконати онлайн чек-ін на сайті авіакомпанії і роздрукувати квиток (в аеропорту у ryanair ця послуга коштує 70(!) євро, у wizzair 30 євро).
  • В аеропорт бажано приїхати хоча б за 2 години до вильоту. Краще довше почекати на літак, ніж пропустити його через банальні затори дорогою.
  • З квитком обов’язково підійти до стійки реєстрації для перевірки вашої візи (visa check).
  • В ціну квитка входить лише багаж у ручній поклажі. У Ryanair одна сумка не більше 55x40x20 cm і друга 35x20x20 cm. У Wizzair лише одна сумка до 42x32x25 cm.
  • Як купити квитки та зареєструватися на рейс, читайте у детальній інструкції для Ryanair та Wizz Air.

Джерело lowcostavia.com.ua

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *