Ми звикли вважати, що найпопулярніша їжа в кінотеатрах – це повітряна кукурудза, і в багатьох випадках так воно і є. І все ж в деяких країнах глядачі віддають перевагу не попкорну, а іншим ласощам, часом дуже несподіваним.
AdMe.ru пропонує вам дізнатися, чим ще, крім звичної нам солодкої або солоної кукурудзи, можна підкріпитися під час кіносеансів в 12 країнах світу.

Греція

У Греції так люблять сувлаки (шашлик), що його можна знайти всюди, в тому числі і в кінотеатрах під відкритим небом. Пощастило ж грецьким кіноманам!

Ізраїль

А в Ізраїлі дуже люблять фалафель – смачні і ситні кульки з подрібненого нуту (турецький горох). Ця страва продають в кінотеатрах, загорнувши його для зручності в конверт з піти.

Мексика

Цікаве блюдо можна знайти в мексиканських кінотеатрах і на стадіонах – тостілокос (tostilocos). Воно представляє собою кукурудзяні чіпси зі всілякими добавками: наприклад, гострим соусом, огірками, хікамою (плодом їстівної ліани), квасолею та арахісом.

Фінляндія

В кінотеатрах Фінляндії популярні різноманітні цукерки – жувальний мармелад на зразок «Ведмедиків Гаммі» і фруктових часточок.

Китай

Китайські глядачі люблять дивитися фільми, поїдаючи солоний чорнослив (він, до речі, популярний і в Мексиці), соняшникове насіння та сушені кальмари.

Нідерланди

Корисні лакричні цукерки користуються великим попитом в Голландії і продаються в багатьох кінотеатрах. Особливо популярна солона лакриця – у неї специфічний смак, який важко оцінити з першого разу.

Південна Корея

У Південній Кореї глядачі віддають перевагу «заїдати» фільми смаженими каштанами. А ще тут, як і в багатьох інших азіатських країнах, дуже люблять сушених кальмарів.

Колумбія

Hormiga Сulona, ​​або смажені мурахи, – не найапетитніша альтернатива повітряної кукурудзи. Втім, в Колумбії вони дуже популярні і навіть вважаються афродизіаком. Ті, хто їх куштував, стверджують, що черевця мурах за смаком нагадують бекон.

Індія

В індійських кінотеатрах, крім шедеврів Боллівуду, можна знайти і традиційну вуличну їжу. Наприклад, Самос – пиріжки з різноманітною начинкою і вада пав – сендвічі з картопляними котлетками.

Тайвань

На Тайвані широко поширене блюдо під назвою «Курячий попкорн»: його можна побачити і в ресторанах, і у продавців вуличної їжі, і в кінотеатрах. Кажуть, що  курячий попкорн настільки смачний, що викликає залежність.

Японія

Японію неможливо уявити без морепродуктів, тому не дивно, що в японських кінотеатрах продається ІРІКОМ – снек з сушеної рибки івасі або анчоусів.

Барбадос

Рибні кульки (Bajan fish cakes) – популярна вулична їжа Барбадосу і інших країн Карибського басейну. Їх готують зі свіжевиловленої риби, борошна і спецій і продають в кінотеатрах під відкритим небом.


Джерело AdMe.ru

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *