Британська газета The Independent опублікувала рейтинг місць, де зовсім не раді туристам.

1 місце

Найбільш недружнім до мандрівникам The Independent порахувала американський Арлінгтон – штат Техас.

За даними видання, ще в 2015 році чартерний перевізник Stratos Jets, проаналізувавши 37 тис. геотегів, з’ясував, що ставлення до туристів в місті можна назвати найгіршим в США.

2 місце

На другій сходинці опинився розташований в Італії національний парк Чінкве-Терре, що входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

У лютому 2016 року місцеві влади оголосили про те, що відвідування природоохоронної території стане платним. Влітку 2015 року парк відвідали 2,5 млн осіб, а в минулому році, як тільки число мандрівників перевищило 1,5 млн осіб, відвідування Чінкве-Терре просто заборонили.

3 місце

На третій позиції рейтингу – грецький Санторіні. Минулого року влада острова оголосили, що число круїзних лайнерів, які заходять до місцевого порт досягло критичних розмірів. Щодня сюди тільки по морю прибуває 10 тис. мандрівників. Цього літа влада обмежить цю цифру 8 тисяч.

Також до списку увійшли гарячі джерела онсен в Японії, Амстердам, Барселона, Бутан і таїландський острів Ко-Кай.

В середині минулого року роздратовані напливом туристів жителі іспанського курорту Пальма-де-Майорка попросили відпочиваючих триматися подалі від їх міста.


За матеріалами lenta.ru

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *